Укренерго повідомило про нові відключення на ТЕС

Укренерго повідомило про нові відключення на ТЕС

Фото: Міненерго України На українських ТЕС часто стаються аварії

Виробленої електростанціями електроенергії достатньо для забезпечення потреб усіх споживачів, запевнили у компанії.

В енергосистемі України зберігається складна ситуація через високу аварійність енергоблоків ТЕС. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 4 грудня.

“Вранці одна з теплоцентралей на півдні зупинила роботу через пошкодження при обстрілі. Протягом доби з різних технічних причин в аварійний ремонт виведено п’ятьблоків на теплових електростанціях в різних регіонах”, – йдеться у повідомленні.

Разом з тим виробленої електростанціями електроенергії достатньо для забезпечення потреб усіх споживачів. В Укренерго поки що не прогнозують дефіциту в енергосистемі протягом доби.

Водночас, упродовж тижня очікується похолодання, яке тягне за собою збільшення споживання електроенергії та зростання ризику дефіциту. Тому компанія просить українців ощадливо споживати електрику.

Експорт електроенергії 4 грудня не ведеться. А імпорт запланований протягом 1 години ввечері зі Словаччини та Румунії загальним обсягом лише 82 МВт-год.

Нагадаємо, станом на ранок 4 грудня в Україні було знеструмлено 565 населених пунктів через негоду, бойові дії і технологічні порушення.

Також повідомлялося, що в Україні перевіряють ТЕС через аварійні ремонти. Днями в ремонт вийшли відразу сім енергоблоків. Держенергонагляд встановить причини.

Джерело