Україна завжди матиме підтримку США – Байден

Україна завжди матиме підтримку США - Байден

Фото: Getty Images Джо Байден виступив на урочистостях у Нормандії

Зараз автократи світу спостерігають за тим, чи не спустить світ цю незаконну агресію Кремля на гальмах. Цього не можна допустити, зазначив президент США.

США та їхні союзники продовжуватимуть допомагати Україні у боротьбі з агресією Росії, інакше країна буде поневолена, а Європа опиниться під загрозою. Про це у четвер, 6 червня, сказав американський президент Джо Байден під час церемонії у Франції, присвяченій 80-й річниці висадки союзників у Нормандії.

“Сполучені Штати, НАТО і коаліція з більш ніж 50 країн підтримують Україну. Ми не відступимо, інакше Україна буде поневолена, її сусіди опиняться під загрозою, вся Європа опиниться під загрозою. Ми не можемо цього допустити”, – заявив президент США.

При цьому Байден висловив переконання, що і сама Україна “ніколи не відступить, що б не відбувалось”, і нагадав про втрати Росії у війні.

“Цифри приголомшують: 350 тисяч російських військовослужбовців загинули або були поранені, майже мільйон людей залишили Росію”, – зазначив американський лідер.

Байден підкресли, що зараз автократи світу спостерігають за тим, чи не спустить світ цю незаконну агресію Кремля на гальмах.

“Цього не можна допустити. Здатися на поталу бандитам, вклонитися диктаторам – це немислимо”, – підкреслив він.

Як відомо, зараз Джо Байден перебуває у Франції з нагоди 80-ї річниці висадки союзників у Нормандії.

Пізніше у четвер Байден планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським, який також прибув до Франції.

Джерело