Україна та Португалія готують безпекову угоду

Україна та Португалія готують безпекову угоду

Фото: Пресс-служба президента Украины Президент України провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Португалії

Командам двох країн доручено розпочати роботу над підготовкою двосторонньої безпекової угоди.

Президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Португалії Луїш Монтенегру дали доручення розпочати роботу над підготовкою угоди про безпеку. Про це повідомив глава держави в середу, 3 квітня.   “Провів телефонну розмову з новопризначеним прем’єр-міністром Португалії Луїшем Монтенегру. Подякував за його особисту принципову позицію щодо підтримки України та побажав плідної роботи задля процвітання Португалії”, – розповів Зеленський.
  Сторони обговорили перебіг виконання попередніх оборонних домовленостей між країнами та доручили командам розпочати роботу над підготовкою двосторонньої безпекової угоди в межах декларації G7. “Скоординували майбутні спільні контакти”, – додав президент.

Нагадаємо, сьогодні Україна та Фінляндія підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки та довгострокову підтримку. Фінляндії стала восьмою країною, яка підписала угоду про безпеку з Україною.

Раніше уряд Португалії прийняв рішення виділити 100 млн євро у межах чеської ініціативи із закупівлі снарядів для України з третіх країн. 

Джерело