Україна скликала Радбез ООН через “вибори” на ТОТ

Україна скликала Радбез ООН через "вибори" на ТОТ

Фото: МЗС України Засідання Радбезу ООН почнеться о 21:05 за київським часом

Рада безпеки обговорить незаконну спробу “президентських виборів”, які Росія проводить в тимчасово окупованих регіонах України.

Рада безпеки ООН проведе засідання за запитом України. Воно буде пов’язане з організацією РФ “виборів” на тимчасово окупованих територіях (ТОТ). Про це повідомив постійний представник України в ООН Сергій Кислиця у Twitter (Х) в п’ятницю, 15 березня.

“Рада безпеки збереться в п’ятницю о 15:05 (21:05 за київським часом) на зустріч, запитану Україною, для обговорення незаконної спроби “президентських виборів”, які Росія організовує з 15 до 17 березня в тимчасово окупованому українському Криму, а також у деяких частинах Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України”, – написав Кислиця.

Як відомо, так звані “вибори” президента на території РФ триватимуть три дні – з 15 по 17 березня. У Кремлі прогнозують, що Путін набере понад 80% голосів. Після цього він зможе залишатися при владі щонайменше до 2030 року.

71-річний Володимир Путін вже обіймає посаду президента довше, ніж будь-який інший російський правитель із часів Йосипа Сталіна. Він давно перевершив 18-річний термін правління Леоніда Брежнєва.

Раніше Легіон Свобода Росії попередив, що дні “виборів” у РФ будуть “неспокійними”. Також повстанці закликали усіх жителів Білгородської та Курської областей, які не скористалися зеленим коридором, залишатись у укриттях.

Джерело