Україна провела масштабну операцію в Криму – ЗМІ

Україна провела масштабну операцію в Криму - ЗМІ

Фото: ASTRA Пошкоджений пором у Криму

Мова йде про комплексний удар по підстанціях і мережах електропостачання у Криму, а також запасах нафтопродуктів у Краснодарському краї РФ.

Українські військові провели кількаденну операцію зі знищення логістики, яка забезпечує життєдіяльність військ РФ у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела в СБУ у п’ятницю, 31 травня.

Мова йде про комплексний удар по підстанціях і мережах електропостачання, а також запасах світлих нафтопродуктів у Краснодарському краї РФ.

“Спочатку Сили оборони завдали ракетного удару по двох поромах, які курсували до порту Кавказ і використовувалися для військової логістики агресора. Потім дрони СБУ уразили електропідстанції, які постачають електроенергію безпосередньо на Кримський півострів та до акваторії Керченської протоки, включаючи порти”, – йдеться у повідомленні.

А у ніч на 31 травня СБУ спільно з ВМС ЗСУ завдали удару по перевалочній нафтобазі в морському порті Кавказ. Через неї світлі нафтопродукти йшли в Крим.

“Після ефективного відпрацювання, спалахнула масштабна пожежа, яку було видно навіть із супутника”, – додав співрозмовник.

Нагадаємо, вночі 30 травня Сили оборони уразили ракетами ATACMS Керченську поромну переправу. Тоді суттєвих пошкоджень зазнали два пороми, які здійснювали залізничні та автомобільні перевезення. Один із них сів на мілину, чим заблокував функціонування всієї Керченської переправи.

А сьогодні Генштаб ЗСУ підтвердив ураження ракетами Нептун поромної переправи і нафтового терміналу порту Кавказ у Краснодарському краї Росії.

Джерело