Україна купить понад 1 млн доз вакцини проти поліомієліту

Україна купить понад 1 млн доз вакцини проти поліомієліту

Фото: Голос UA Україна планує придбати нову партію вакцини проти поліомієліту

Щеплення проти поліомієліту обов’язкове і внесене до Національного календаря профілактичних щеплень. Календарне щеплення безоплатне для пацієнтів.

Державне підприємство Медзакупівлі України уклало договір на придбання 1,1 млн доз оральної вакцини проти. Про це сьогодні, 22 грудня, повідомила пресслужба Міністерства охорони здоровʼя України.

“1,1 млн доз вакцин (на суму понад 8 млн грн), яку на запит Міністерства охорони здоров’я закуповують Медзакупівлі України, є потребою країни на наступний 2024 рік. Це жива ослаблена вакцина для профілактики поліомієліту (ОПВ) бельгійського виробництва (компанія Glaxosmithkline Biologicals S.A). За умовами договору МЗУ вона буде поставлена наступного року”, – йдеться у повідомленні МОЗ.

Зазначається, що щеплення обов’язкове і внесене до Національного календаря профілактичних щеплень. Календарне щеплення безоплатне для пацієнтів.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року в Україні було зафіксовано спалах поліомієліту, зарежстровано випадки захворювання у Рівненськй і Закарпатській областя. У вересні ВООЗ оголосила про завершення спалаху.

Джерело