У ЗСУ прокоментували збиття літака РФ над Севастополем

У ЗСУ прокоментували збиття літака РФ над Севастополем

Фото: Крымский ветер Літак впав, охоплений полум’ям

Спрацював людський фактор – хтось дуже хотів отримати медаль і не став розбиратися, чий це літак.

Російський військовий літак Су-27 був збитий над бухтою Севастополя російськими ж військовими. Про це у п’ятницю, 29 березня, заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

“Ми підтверджуємо, що цей літак належав саме РФ і що його було знищено власними силами. У них була тривога, була бойова готовність. Спрацював людський фактор – хтось дуже хотів отримати медаль і не став розбиратися, чий це літак”, – підкреслив Плетенчук.

Він також зазначив, що попри ураження у Севастополі вузлу зв’язку, зарано говорити, що ворог не має засобів для ведення розвідки.

“Вони використовують різноманітні типи літаків, починаючи від радянських Су-27, такий як упав у них вчора, збитий власними силами, закінчуючи Mohajer-6 іранського виробництва. Тому сказати, що вони не мають засобів для ведення розвідки, я не готовий”, – наголосив речник ВМС.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому місті Севастополь 28 березня було збито російський військовий літак. “У Севастополі російські вояки збили власний літак – він злітав із аеродрому Бельбек”, – йдеться у повідомленні Telegram-каналу Кримський вітер. Оприлюднено й відео з місця подій. На одному з роликів видно літак, який охоплений полум’ям і стрімко падає. На іншому – видно розкритий парашут. Пілоту вдалося катапультуватися.

Джерело