У ЗСУ підтвердили вибухи на аеродромі Бельбек

У ЗСУ підтвердили вибухи на аеродромі Бельбек

Фото: Кримський вітер Пожежа в районі аеродрому Бельбек у Криму

Командувач Повітряних сил ЗСУ подякував всім долученим до ударів по окупованому аеродрому в Бельбеку в Криму.

Командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук у Telegram підтвердив роботу по аеродрому Бельбек у тимчасово окупованому Криму. Раніше про ракетну атаку повідомляли самі окупанти.   “А ви знали, що у складі Повітряних сил ЗСУ є 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації? Так от, її штатне місце базування – аеродром Бельбек! Українські авіатори обов’язково повернуться додому на рідне летовище. А наразі дякую усім, хто долучився до очищення Криму від російської присутності!”, – написав він.   Інших подробиць про вибухи на аеродромі командувач ПС не навів.

Тим часом Міноборони РФ оголосило про знищення нібито 17 українських ракет над акваторією Чорного моря, та ще трьох над Кримом. Росіяни стверджують, що уламки ракет упали на територію військової частини у районі Любимівки, пошкоджень авіаційної техніки нібито немає.
Нагадаємо, сьогодні у Криму пролунали вибухи в районі міст Севастополь та Саки. Окупаційна “адміністрація” оголосила повітряну тривогу через ракетну небезпеку. Повідомлялося, що в районі військового аеродрому Бельбек почалася сильна пожежа.

Джерело