У Торецьку залишається понад 4 тис. людей – МВА

У Торецьку залишається понад 4 тис. людей - МВА

Фото: ГСЧС (иллюстрация) У Торецьку залишається 4,5 тис жителів

Протягом минулого тижня рятувальники та поліцейські на броньованих автомобілях вивезли з міста близько 1400 людей.

У місті Торецьк Донецької області, який росіяни намагаються знищити застосовуючи тактику “випаленої землі”, продовжують залишатися близько 4,5 тисяч мешканців. Про це заявив очільник Торецької міської військової адміністрації Василь Чинчик, пише Радіо Свобода. 

Вын зауважив, що серед населення, що залишилося, можуть бути сім’ї з дітьми, хоча місцева влада проводила примусову евакуацію сімей з дітьми.

“На жаль, траплялось, коли батьки офіційно виїжджали через блокпости, ми робили відповідні відмітки, але потім вони потайки обходили пункти пропуску через обʼїзні шляхи та стежинки і назад завозили дітей в громаду. Батьки навіть не випускали дітей з квартир, аби їх не помітили… У нас були непоодинокі випадки, коли деякі сім’ї примусово вивозили і в друге, і в третє, і навіть вшосте”, – додав чиновник.

У той же час, він відзначив, що після збільшення кількості російських ударів по населеному пункту, більше людей прагне евакуюватися.

“За останній тиждень ми вивезли 1 378 людей. Завдяки співробітникам Національної поліції та ДСНС їх евакуювали броньованими автомобілями. А все тому, що ворог активно використовує авіацію, руйнує не лише житлову забудову, але всю інфраструктуру навкруги. Тому є велика ймовірність, що транспортний засіб потрапить під удар”, – сказав він.

Чинчик додав, що усього у Торецькій громаді, до якої належать два міста, 10 селищ і 7 сіл, залишилося 9,5 тисячі людей.

Раніше повідомлялося, що влада планує провести примусову евакуацію з міста Торецьк Донецької області. 

Ключовий пункт. Торецьк – новий напрям наступу РФ

Джерело