У Румунії затримали підозрюваних у нападі на українського прикордонника

У Румунії затримали підозрюваних у нападі на українського прикордонника

Фото: ГПСУ У Румунії затримали підозрюваних у нападі на прикордонника на Закарпатті

Порушникам зі зброєю прикордонника вдалося втекти – на момент прибуття підмоги вони вже перетнули державний кордон України.

Румунські прикордонники затримали двох українців, яких підозрюють у нападі на українського прикордонника на Закарпатті. Про це у неділю, 26 травня, пише Локатор-Медіа.

Як пише видання, затриманим – 31 та 36 років. Вони із міста Запоріжжя.

“Наразі правоохоронні органи готують матеріали для естрадиції мешканців Запоріжжя з Румунії”, – вказують у виданні. 

Як раніше писали ЗМІ, у Рахівському районі на Закарпатті на ділянці ВПС Ділове – ВІПС Богдан прикордонний наряд, який відреагував на спрацювання сигнальної міни, зазнав нападу з боку порушників кордону.

Довоє чоловіків напали на прикордонника та відібрали у нього пістолет Форт 12 Р. Під час втечі вони здійснили п’ять пострілів у бік прикордонника, але не влучили. Їм вдалося втікти. На момент прибуття підмоги порушники вже перетнули державний кордон України.

Про цей факт було проінформовано співробітників Національної поліції, СБУ та ДБР. Відомості щодо виявлення ознак злочину передбаченого ч. 2 ст. 345 ККУ та ч. 4 ст. 186 ККУ внесено в ЄРДР. 

Порушників кордону чекає кримінальна відповідольність. 

Нагадаємо, українські прикордонники взяли в полон мешканця Луганської області, якого мобілізували російські окупанти.

Раніше повідомлялося, що на Луганщині бійці Третьої окремої штурмової бригади взяли у полон заступника командира роти і старшого сержанта 752-го полку РФ.

Джерело