У РФ відбувають покарання 150 політв’язнів із Криму – КРЦ

У РФ відбувають покарання 150 політв'язнів із Криму - КРЦ

Фото: КРЦ 150 політв’язнів Криму відбувають покарання в російських колоніях

Зафіксовано 305 політичних ув’язнених і переслідуваних у кримінальних справах за період окупації Криму, 205 з них – представники кримськотатарського народу.

150 політв’язнів із Криму відбувають покарання в російських колоніях. Такі дані повідомляє Кримськотатарський ресурсний центр.

Загалом, за даними КРЦ, зафіксовано 305 політичних ув’язнених і переслідуваних у кримінальних справах за період окупації Криму, 205 з них – представники кримськотатарського народу.

Повідомляється, що відбувають покарання в російських колоніях 150 жителів Криму, 99 з них – кримські татари; мають обмеження або випробувальний термін 34, 20 з них – кримські татари; у СІЗО – 34, 25 з них- кримські татари; звільнено із виправних закладів 54, 34 – кримські татари; переслідуються 33 жителі Криму, 27із них – кримські татари. 

Нагадаємо, у травні цього року в Москві суд узяв під варту кримську татарку Леніє Умерову за обвинуваченням у “шпигунстві”. Леніє безпідставно звинуватили в “порушенні правил режимної зони”. За цей час 25-річній дівчині кілька разів призначали адміністративний арешт за “непокору поліції”.

Суд Москви залишив під вартою затриману “за шпигунство” кримську татарку

Джерело