У Міноборони показали підготовку батальйонів розмінування

У Міноборони показали підготовку батальйонів розмінування

Фото: Міноборони України Триває підготовка батальйонів розмінування

Найбільш підготовлені групи розмінування вже виконують завдання за призначенням на деокупованих територіях Херсонської та Миколаївської областей.

Триває підготовка фахівців, які залучаються до розмінування деокупованих територій України. Про це сьгогодні, 2 лютого, повідомила пресслужба Міністерства  оборони України.

Представники Головного управління протимінної діяльності, цивільного захисту та екологічної безпеки перевірили готовність одного із новостворених підрозділів до виконання завдань з очищення деокупованих територій від вибухонебезпечних предметів.

“Особовий склад пройшов фахову підготовку як в Україні, так і на території країн-партнерів і постійно вдосконалюється під час практичних польових занять. Найбільш підготовлені групи розмінування вже виконують завдання за призначенням на деокупованих територіях Херсонської та Миколаївської областей”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що підрозділ укомплектований машинами розмінування Scan Jack 3500.

“Це 40-тонна машина довжиною 14 метрів, оснащена шестициліндровим дизельним двигуном потужністю 215 кінських сил, який приводить в рух тягач. Швидкість при розчищенні територій, забруднених вибухонебезпечними предметами – 0,2-1,5 кілометра на годину. Управління Scan Jack 3500 здійснюється з кабіни за допомогою джойстика. Позаду розташований агрегат з ланцюгами, які обертаються на великій швидкості та здатні знешкоджувати міни й боєприпаси на глибині до 40 сантиметрів”, – йдеться далі в повідомленні міністерства.

Раніше міністр повідомив, скількох цивільних українців убили російські міни.

Коаліція з розмінування України: відбулася перша зустріч

Джерело