У Міненерго розповіли про стан енергосистеми

У Міненерго розповіли про стан енергосистеми

Станом на ранок 7 січня енергосистема країни збалансована

Через обстріл пошкоджень зазнало обладнання на території ТЕС на Донеччині. Крім того, внаслідок ворожих обстрілів вимикалася повітряна лінія ПЛ 110 на Харківщині.

Дефіциту електроенергії в енергосистемі України не спостерігається, генерації українських електростанцій достатньо для покриття потреб споживачів. Про це 7 січня повідомляє Міністерство енергетики

Зазначається, що на поточну добу прогнозується незначний імпорт електроенергії – до 2 МВ/год, експорту не передбачається.

Як заявили в Міненерго, станом на ранок 7 січня енергосистема країни збалансована. Після аварійного ремонту запрацював блок однієі з теплових електростанцій (ТЕС).

Також повідомляється, що у Донецькій області внаслідок бойових дій були знеструмлені дві шахти. На момент відключення електроенергії там перебували 18 працівників. Через обстріл пошкоджень зазнало обладнання на території ТЕС на Донеччині.

Крім того, внаслідок ворожих обстрілів вимикалася повітряна лінія ПЛ 110 у Харківській області, знеструмлені побутові споживачі.

Нагадаємо, енергетики у грудні підключили 463 тис. споживачів після обстрілів.

Як заявили в Укренерго, колапсу в енергосистемі України не буде навіть в разі масових ударів по енергооб’єктах під час похолодання.

Джерело