У Криму є “приліт” у військову частину – соцмережі

У Криму є "приліт" у військову частину - соцмережі

Фото: Кримський вітер Вибухи в Криму

Окупанти заявляють про роботу російської ППО, але проукраїнські пабліки і моніторингові групи скептично ставляться до цих запевнень і повідомляють про “прильоти”, зокрема у військову частину в Севастополі.

В окупованому Криму в Севастополі і Євпаторії пролунали вибухи. Про це сьогодні, 4 січня, повідомили кримські пабліки, а також окупаційна влада Криму.

Повідомляється, що в Севастополі пролунало не менше 10 вибухів, у Євпаторії теж вибухнуло кілька разів.

Окупанти заявляють про роботу російської ППО, але проукраїнські пабліки і моніторингові групи скептично ставляться до цих запевнень і повідомляють про “прильоти”, зокрема у військову частину в Севастополі. Повідомлялося також про пожежу після “прильоту” в Євпаторії.

Міноборони РФ заявляє про 10 збитих українських ракет, а так званий голова Криму Развожаєв пише, що уламки збитої ракети впали на будинок і поранили цивільного.

Раніше повідомлялося, що в Криму перекрили Керченський міст і повідомляють про “літаки НАТО”.

Нагадаємо, що Кримський міст зазнав ударів як мінімум двічі. У жовтні 2022 року на ньому стався потужний вибух, що спричинив значні руйнування. Пізніше у СБУ заявили, що це була їхня спецоперація. А у липні 2023 року Кримський міст успішно атакували морські дрони Sea Baby.

Партизани показали, чим РФ захищає Кримський міст

Джерело