У Києві виявили контрафактні цигарки на понад 12 млн грн

У Києві виявили контрафактні цигарки на понад 12 млн грн

Фото: ДПСУ У фігурантів провели обшуки

Фігуранти налагодили канал реалізації контрафактних цигарок у Києві та області з використанням підроблених, а також без марок акцизного податку України.

Прикордонники оперативно-розшукового відділу ОКПП Київ спільно з детективами БЕБ України в рамках кримінального провадження провели обшуки у Києві. У приміщеннях фігурантів справи виявили та вилучили 148 тисяч пачок контрафактних цигарок вартістю понад 12 млн гривень. Про це 8 січня повідомляє Держприкордонслужба.

Зазначається, що група осіб налагодила канал реалізації контрафактних цигарок у Києві та області з використанням підроблених, а також без марок акцизного податку України.

Правоохоронці також вилучили документацію та чорнову бухгалтерію, що мають значення для справи. Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до цієї схеми.

Нагадаємо, в Одесі викрили та припинили діяльність з реалізації контрафактних підакцизних тютюнових виробів відомих марок. Правоохоронці вилучили з протиправного обігу 1,2 млн пачок цигарок різних брендів та понад 6,5 тонн кальянного тютюну без марок акцизного податку.

Також повідомлялося, що на Черкащині припинено діяльність підпільної тютюнової фабрики.

Джерело