У ГУР прокомментировали удар по Тамбовскому пороховому заводу

У ГУР прокомментировали удар по Тамбовскому пороховому заводу

Фото: amp.my.ua Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов

Все те, що використовується РФ у війні проти України, піддається певному впливу, зазначив представник ГУР.

Ураження військових обʼєктів на території Росії є прямим наслідком геноцидної війни, яку веде РФ проти України. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону 5 липня, коментуючи удар по Тамбовському пороховому заводу.   “Військові обʼєкти, військові підприємства держави-агресора – з ними щось трапляється. Особливо коли мова про пороховий завод, небезпечне виробництво. Все те, що використовується ворогом в геноцидній війні проти України, закономірно піддається ось такому певному впливу”, – сказав він.

Юсов додав, що ГУР не має це коментувати і не буде підтверджувати і спростовувати.   “Це пряма відповідальність країни-агресора, путінського режиму за війну проти України. І далі точно буде”, – наголосив Юсов.
Нагадаємо, 4 липня дрони атакували пороховий завод у російському Тамбові. У червні 2023 року у Тамбові стався вибух на пороховому заводі. Тоді повідомлялося про загиблих.   Тамбовський пороховий завод – одне з найбільших підприємств Росії, що виробляє боєприпаси та порохи. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну він збільшив виробництво на третину. 

Джерело