У Донецьку під тиском збирають підписи на підтримку висування Путіна

У Донецьку під тиском збирають підписи на підтримку висування Путіна

Фото: РИА Новости (иллюстративное фото) Кремль змушує збирати підписи на підтримку Путіна

На тимчасово окупованих територіях України Кремль влаштував показову пропагандистську акцію – збір підписів за Володимира Путіна.

В окупованому росіянами Донецьку почали збирати підписи на підтримку Володимира Путіна як кандидата у президенти Росії. Про це у суботу, 13 січня повідомив у своєму Telegram-каналі радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

Він підкреслив, що незгодних поставити підпис погрожують звільнити. 

“Такий “чесний” збір підписів за висування диктатора Путіна на посаду президента проводить керівництво металургійного заводу Донецьксталь”, – зазначив Андрющенко. 

Він опублікував фото підписного листа, в якому вказані ПІБ працівників, дата народження, місце проживання та паспортні дані.

“Біля кожного з них зрештою має зʼявитися підпис, що свідчитиме про нібито підтримку самовисування Путіна жителями окупованих територій”, – пояснив радник мера. 

“Чесні вибори Путіна Путіним дістались Донецька. Дивно, а де поділась повна підтримка Путіна? Чи все ж її не було в реалії? Питання риторичні”, – написав Андрющенко. 

Нагадаємо, що нинішній російський лідер Володимир Путін ухвалив рішення про свою участь у президентських виборах в березні 2024 року.

Як відомо, 7 жовтня Путіну виповнився 71 рік. Він вже перевершив навіть 18-річний термін перебування на посаді Леоніда Брежнєва.

Раніше ЗМІ з’ясували, хто “конкуруватиме” з Путіним на виборах. Головний критерій відбору кандидатів, яким керувалися у Кремлі – вік за 50 років, щоб Путін не здавався “дідом” на їхньому тлі.

Джерело