Викрали, позбавили волі та вимагали гроші – у Києві повідомлено про підозру чотирьом зловмисникам | Кримінал

Досудовим розслідуванням встановлено, що четверо знайомих, серед яких двоюрідна сестра постраждалого, покликали чоловіка на розмову в автомобілі та повідомили, що він винен їм 10 000 доларів США. Чоловіку не давали вийти з машини, відібрали у нього телефон, а потім відвезли в гараж у Київській області, обіцяючи відпустити, лише якщо постраждалий заплатить гроші.

Там його били та погрожували, а потім зачинили в гаражі та поїхали. Постраждалому вдалось втекти, після чого він звернувся до правоохоронних органів.

Наразі усім чотирьом учасникам викрадення чоловіка повідомлено про підозру. Двом співучасникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 605 000 грн та 363 000 грн Іншим співучасникам обрано запобіжні заходи у вигляді застави у розмірі 363 000 грн, а також цілодобового домашнього арешту.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачене максимальне покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування проводять слідчі Головного управління Національної поліції у місті Києві за оперативного супроводження Управлінням стратегічних розслідувань у місті Києві.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Джерело