Ворог перекинув основну масу підрозділів на Очеретино

У вечірньому стрімі Армія TV ведучі обговорили оперативну обстановку з Авдіївського напрямку з військовослужбовцем окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша на псевдо «Італієць».

Про це вони поговорили у стрімі Армія TV, передає АрміяInform.

За словами захисника на позивний «Італієць», в зоні відповідальності його бригади ситуація дуже нестабільна та дуже напружена.

Штурмові дії загострюються щодня. За сьогодні варто відмітити, що напруга спала, тому що дуже активна фаза в районі Очеретиного. Там ведуться дуже активні бойові дії, навіть складається враження, що ворог перекинув туди масу як артилерійських так і піхотних підрозділів саме на цей напрямок.

Щодо Авдіївського напрямку, ворог зосередив свої сили поблизу Семенівки.

«Щодо населених пунктів таких як Бердичі та Уманське, то противник дещо послабив там свій тиск. На мою думку це пов’язано з тим, що там розгортаються активні наступальні та штурмові дії, а окупанти несуть колосальні втрати», — сказав «Італієць».

Також він наголосив, що ворог укомплектований досить непогано. Вони оснащені гранатами та новітніми автоматами.

«Вони продовжують вести м’ясні штурми, але усім відомо чим вони завершуються. Крім цього, на нашому напрямку ми теж спостерігали так званих «монстрів» з техніки, як нещодавно усім була відома ситуація за танк-черепаху. Вони вдаються до такої тактики, тому що до самого переднього краю їхні бронегрупи не можуть заїхати. Тому, окупанти знайшли такий спосіб, адже насправді за короткий період вони втратили дуже багато техніки», — сказав захисник.

Раніше АрміяInform повідомляла, що понад 300 одиниць техніки окупантів ліквідували таврійські десантники за пів року боїв біля Новомихайлівки.

Джерело