Володимир Зеленський відзначив фінансове досягнення України

Президент України Володимир Зеленський відзначив досягнення України у фінансовій системі: соціальні виплати вдається забезпечувати без емісії (тобто без друку додаткових гривень).

Про це він заявив у вечірньому зверненні до українців.

«Прем’єр-міністр доповів сьогодні ж і щодо ситуації в нашій фінансовій системі. Ситуація стабільна, соціальні виплати забезпечуються у повному обсязі. І при цьому – без емісії», — зазначив Президент України.

При цьому він подякував українським платникам податків.

«Кожному й кожній, хто в Україні підтримує робочі місця, забезпечує виробництво, працює легально й чисто. За минулий рік ми маємо – попри війну – і економічне зростання 5%, і збільшення сплати податків, яке відповідає зростанню в економіці», — підкреслив Володимир Зеленський.

За його словами, це чітка ознака сили України.

«І держава справді цінує всіх, хто в цей час попри всі складнощі працює, сплачує податки й підтримує таким чином нашу можливість – спільну можливість – захищати державу й незалежність», — заявив Президент України.

Як повідомляла АрміяInform, 17 січня 2024 року Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в Україні стартує ще один важливий етап на її шляху до членства в Європейському Союзі — скринінг українського законодавства у межах підготовки переговорної рамки.

Джерело