Володимир Зеленський: Пауза на полі бою буде тільки допомагати рф

Ілюстративне фото

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому не можна погоджуватися на тимчасове перемир’я у війні з рф.

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України, Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому не можна погоджуватися на тимчасове перемир’я у війні з рф.

Про це він заявив на пресконференції в Таллінні, трансляція якої велася на сторінці Офісу Президента України у Facebook.

«Це не веде до політичного діалогу з Російською Федерацією або з кимось іще. Ця пауза буде тільки допомагати Російській Федерації… Пауза – це не просто заморожений конфлікт. Це просто пауза, яка допоможе їм. Вони не встигають», — зазначив Президент України.

За словами Володимира Зеленського, у армії рф наразі є великий дефіцит з дронами, артилерією, ракетами.

«Тому що ми розуміємо обсяги, скільки всього вони виробляють сьогодні. Ми знаємо, скільки вони виробляють дронів, артилерії на добу. Ми бачимо, чого їм не вистачає. І що в них великий дефіцит із дронами, з артилерією. Великий дефіцит із ракетами», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що рф зараз домовляється про отримання додаткових ракет.

«Вони домовляються про ракети. Поки що домовленості вони не досягли. А також вони отримали вже понад мільйон артилерійського снаряду від Північної Кореї. Чому вони це роблять? Тому що вони не встигають», — зазначив Президент.

Володимир Зеленський також підкреслив, що підтримка населенням рф цієї війни не зростає.

«Економіка в них падає, вона не зростає. Дефіцит зброї. Тобто склади – все це падає, а не зростає», – наголосив Президент України.

За його даними, на початку війни, у перший рік, рф понесла дуже великі військові втрати.

«Бойових офіцерів, кадрових офіцерів, людей з досвідом багатьох воєн, включно з Чечнею, включно з Афганістаном, сирійськими бойовими діями тощо, африканськими. Вони всюди воювали. Вони втратили кістяк своїх “вагнерівців”. І зараз вони хочуть мобілізувати зеків і будувати з них нові бригади “вагнерівців”», — зазначив Володимир Зеленський.

Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський вважає, що президент рф владімір путін не збирається закінчувати війну і саме тому західні партнери повинні посилити підтримку нашої країни.

Джерело