Володимир Зеленський: Буде шанс на перемогу за умови, що Україна отримає дефіцитну зброю

Завдяки новому пакету допомоги від Сполучених Штатів Америки українські Сили оборони можуть отримати зброю, необхідну для перемоги у війні.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американському телеканалу NBC.

«Ця підтримка реально посилить Сили оборони України. У нас буде шанс на перемогу, але за умови, що Україна отримає ту дефіцитну зброю, яка так потрібна для відсічі ворогу», — сказав Володимир Зеленський.

Він наголосив, що ця допомога не має бути «розмазана на дрібниці», а має бути використана на дефіцитну зброю: артилерія, далекобійна зброя, така як ракети ATACMS, і системи протиповітряної оборони.

«Після ухвалення рішення Конгресом важливо, щоб не було затримки ще на пів року і ми отримали конкретну допомогу для наших бійців на фронті, щоб утримати позиції та рухатися вперед», — сказав Президент.

На запитання ведучої, скільки ще часу США повинні будуть допомагати Україні, глава держави зазначив, що багато чого залежить від того, наскільки швидко надійде необхідне озброєння.

«Пів року було гальмування процесу (з ухваленням допомоги в США, – Ред.). І за ці пів року у нас були втрати, гальмування на напрямках. Ми втратили ініціативу на Сході. Але зараз після стабілізації ситуація у нас є всі шанси повернути ініціативу. Для цього має прийти відповідна зброя», — сказав Володимир Зеленський.

Раніше в Офісі Президента заявили, що ухвалення в Конгресі США пакету допомоги у $60,84 мільярда для України наблизить рішення щодо надання Києву далекобійних ракет ATACMS.

Джерело