Воювали проти ЗСУ – у Львові засуджено учасників терористичних угруповань «днр» та «лнр» | Кримінал

За публічного обвинувачення Львівської обласної прокуратури двох мешканців Донеччини та мешканця Луганщини визнано винними. Їх засуджено за державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань.

Кожному з чоловіків призначено покарання – 15 років позбавлення волі із конфіскацією всього майна.

У суді прокурори довели, що обвинувачені добровільно перейшли на бік ворога та вступили до незаконних збройних формувань «народної міліції» терористичних організацій «днр» та «лнр».

Чоловіки з Донеччини були зараховані до військової частини 08805, що входить до складу 1-го армійського корпусу рф.

Один із них виконував обов’язки по охороні місць дислокації підрозділів, проводив фільтраційні заходи місцевого населення на блокпостах у районі Макіївки. Інший, згідно відомостей бази даних сайту «Миротворець», являвся командиром мінометного розрахунку.

Мешканець Луганщини був зарахований на посаду стрілка мотострілецького батальйону.

Чоловік пройшов військову підготовку та здобув навички користування стрілецькою зброєю, опанував тактику ведення бою, здійснення штурму, наступу та відступу.

Обвинувачений виконував завдання, пов’язані з веденням бойових дій та забезпечували безпеку місць перебування збройних сил рф та терористичної організації «лнр» в Луганській та Донецькій областях.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело