Виведення військ з Авдіївки завершено – ЗСУ

Виведення військ з Авдіївки завершено - ЗСУ

Фото: Getty Images Певна кількість українських військових, які воювали в Авдіївці, потрапилася в полон

Дмитро Лиховій зазначив, що кількість полонених може буи меншою – необхідна верифікація тих, хто вийшов.

Сили оборони України завершили виведення підрозділів з Авдіївки на Донеччині. Про це заявив речник ОСУВ Таврія Дмитро Лиховій в ефірі телемарафону Єдині новини.

“Так, це завершення відбулося ще вчора”, – зазначив військовий.

За його словами, деяка кількість українських військових, які воювали в Авдіївці, потрапилася в полон. Однак він не назвав цифру.

“Ця кількість може зменшитися, коли частина з них вийде до своїх підрозділів. Вихід відбувався в складних умовах, може бути і так. Потрібна верифікація тих, хто вийшов, але ще не приєднався до своїх. Можливо, хтось не зміг вийти. Це процес, який займає певний час. Я б просив утриматися від спекуляцій. Ця кількість не така, щоб говорити про великі масштаби”, – наголосив Лиховій.

Як ми вже писали раніше, російські війська під час наступу на Авдіївку Донецької області втратили щонайменше 17 тисяч солдатів та офіцерів. 

Нагадаємо, в ніч на 17 лютого стало відомо, що підрозділи ЗСУ покинули Авдіївку після кількох місяців безперервних штурмів російських агресорів, які втратили у боях за місто десятки тисяч військових і соні одиниць техніки.

Згодом президент Володимир Зеленський відреагував на цю подію.

Бої за Авдіївку: кілька воїнів попалися в полон

Джерело