Вірні ознаки того, що чоловік у Вас закохався з головою

Чоловіки далеко не завжди виражають свої почуття відкрито і яскраво, однак мова тіла закоханого дасть зрозуміти все без слів.

Чоловікам не завжди просто проявляти свої почуття. Саме тому так важливо звертати увагу на мову тіла. Вона розповість про все те, що молода людина не дозволяє собі сказати прямо, інформує Ukr.Media.

Іноді ми висловлюємо думки і почуття прямо – за допомогою слів. Іноді використовуємо інші способи донести бажане. Правда полягає в тому, що за допомогою невербальних ознак часом можна сказати набагато більше, ніж словами.

Що ж видає закоханого чоловіка? Ось кілька способів, якими він, навіть не усвідомлюючи, проявляє свою симпатію

Його погляд

Він завжди красномовно розповідає про те, що чоловік відчуває. Погодьтеся, коли ми закохуємося, погляд стає іншим. Це відноситься і до чоловіків, і до жінок. Коли ми дивимося на когось, хто нам подобається, в очах з'являється особливий блиск. Це абсолютно природно. Ми фокусуємося на об'єкті наших почуттів, що стимулює слізні залози. Саме тому наші очі й блищать.

Закоханий чоловік, практично не відриваючись, дивиться на жінку, яка його приваблює. Він проводжає її поглядом, куди б вона не йшла. Вишукує серед інших людей. Поки вона знаходиться поруч, він дивиться тільки на неї і ні на кого більше. Є ще дещо особливе у погляді закоханого парубка. Він часто дивиться на губи жінки. Не має значення, чи говорить вона з ним у цей момент або мовчить. Погляд закоханого чоловіка може сказати жінці все, про що їй потрібно знати.

Наступна ознака – посмішка

Любов спонукає нас постійно посміхатися. Вона підтверджує, наскільки нам добре поруч з людиною, до якої ми відчуваємо почуття. Закоханий чоловік копіює вираз обличчя жінки, в яку закоханий. Він навіть не усвідомлює, що це робить! Молода людина підсвідомо прагне якомога краще «віддзеркалити» вираз обличчя коханої.

Так само, якщо чоловікові подобається жінка, він буде доторкатися до свого волосся, поправляти краватку, піджак або будь-який інший предмет одягу. Це відбуватиметься в той момент, коли в зоні його видимості виникає об'єкт симпатії. Розмовляючи з такою жінкою, він може нахилятися до неї трохи ближче, ніж потрібно. Якщо він спілкується з нею стоячи, розправляє плечі і злегка випинає груди вперед. У цій позі виражається його сила.

Джерело