Виявляється, мати ворогів не так вже й погано, як ми звикли думати

4 причини полюбити своїх ворогів.

У багатьох є вороги або, точніше сказати, недоброзичливці. Ну, або просто неприємні знайомі, яких хочеться називати настільки невтішним словом. На життєвому шляху кожної дівчини зустрічаються люди, які можуть заподіяти біль і страждання. Можливо, хтось ненавидить нас навіть без видимої на те причини. Проте, ворожнеча не привід засмучуватися. Пам'ятайте, що подобатися всім без винятку неможливо, інформує Ukr.Media.

І якщо у вас є пара-трійка ворогів, то ось і пов'язані з цим хороші новини!

У це складно повірити, але ворогам є за що сказати "спасибі"! Ось чотири причини, чому добре мати ворогів.

Вони змушують нас стати кращою версією себе

Якщо дівчина має недоброзичливців, то вона намагається стати кращою. Погодьтеся, найменше хочеться вдарити в бруд обличчям перед тим, хто вам неприємний. Вороги стають мотивацією для руху вперед. Завдяки їм хочеться стати стрункішими, більше заробляти, бути успішнішими і красивішими.

Вороги допомагають боротися зі злістю

Виявляється, недоброзичливці і заздрісники можуть не тільки розлютити, але ще і допомогти взяти під контроль свою агресію. Найголовніше, це правильно переживати ці емоції. Не варто глушити їх, але при цьому не потрібно демонструвати їх оточуючим. Вчіться керувати гнівом і сприймайте кривдника, як людину, яка грає роль психотерапевта. Думайте про те, що він просто дав вам черговий урок, а ви придбали безцінний досвід.

Кривдники найчастіше говорять правду

Як би не було важко це усвідомлювати, але в словах ворогів може бути більше правди, ніж в словах кращої подруги або родичів. Якщо ви чуєте щось погане на свою адресу, постарайтеся чесно відповісти собі на питання, чи немає в словах ворога частки правди. Можливо, вам дійсно варто попрацювати над якимись недоліками.

Вороги допомагають цінувати любов і дружбу

Дружба і любов є почуттями, протилежними ненависті. Але часом остання стає настільки сильною, що займає всі ваші думки. Це починає нагадувати бурхливий роман — настільки все це захоплює. Не піддавайтеся почуттю ненависті зруйнувати ваше життя. Навпаки, усвідомте, як здорово мати друзів і кохану людину поруч! Намагайтеся концентрувати увагу тільки на позитивних емоціях.

Можливо, вам здається, що вороги тільки псують нам життя, змушуючи переживати і сердитися. Але якщо навчитися контролювати власні негативні емоції, то ви незабаром зрозумієте, що саме завдяки кривдникам стаєте кращими, терпимішими і цілеспрямованішими. Не збирайте в собі ненависть і позбавляйтеся від цього непотрібного багажу, щоб було легше крокувати по життю.

До речі, завжди можна спробувати пробачити ворогів і навіть завести з ними дружбу. Таким чином ви зробите чергову перемогу над собою.

Джерело