“Відповідь сподобається далеко не всім”: Чи повинна жінка прати, прибирати та готувати у стосунках

Усвідомлені, здорові стосунки.

Як ви вважаєте, чи повинна жінка у стосунках прати, прибирати і готувати? У нас є думка і відповідь на це питання, яка сподобається далеко не всім читачам, інформує Ukr.Media.

І ми навіть скажемо, кому точно вона не сподобається. Вона не сподобається всім чоловікам, які думають, що жінка їм щось винна! І всім тим чоловікам, які затято дотримуються споживчої моделі в парі. Лінуються і зовсім не хочуть розвивати себе та свої стосунки!

Почнемо з того, що у відносинах взагалі ніхто нікому і нічого не винен. Кожна людина сама має право вирішувати, чи хоче вона бути з партнером, чи не хоче. Усвідомлені, здорові стосунки, які допомагають успішно побудувати тисячам пар, ґрунтуються на трьох важливих моментах.

Усвідомлені, здорові стосунки — це:

  • Вулиця з двостороннім рухом, де обидва партнери рухаються назустріч один одному з однаковою силою та швидкістю.

  • Відносини, у яких двом людям краще, ніж окремо.

  • Відносини, в яких кожен із партнерів, без підказок та вимог, щиро бажає бути найкращою версією себе.

Я абсолютно переконані, що в 21 столітті жінка в сім'ї не куховарка, не хатня робітниця і до побутових обов'язків і справ може мати тільки мінімальне відношення. І лише тоді, коли вона сама щиро цього захоче.

Сьогодні через інтернет можна замовити готову їжу, майже в кожному місті можна роздобути пральну та посудомийну машину, викликати фахівця, який усе добре почистить.

Саме завдання чоловіка автоматизувати більшу кількість процесів у побутовій частині життя, щоб зняти з ніжних плечей жінки все те, що вже давно можуть зробити роботи та спеціальні сервіси.

Так, десь це може вийти дещо витратно та незвично. Але ж завдання здорового чоловіка в тому, щоб забезпечувати сім'ю та підвищувати рівень комфорту. І саме цьому у стосунках слід приділяти особливу увагу.

«Навіщо у стосунках потрібна жінка», — можуть запитати деякі читачі-чоловіки, незадоволені відповіддю на запитання у заголовку. Як навіщо? Щоб надихати чоловіка, любити його, розвиватися разом з ним, радувати його своєю ласкою та турботою. Золота модель сучасних щасливих стосунків — більше приємного часу разом, менше часу на побутовий клопіт.

Джерело