Відключення електроенергії в суботу діятимуть тільки для промисловості

Відключення електроенергії в суботу діятимуть тільки для промисловості

Фото: Getty Images Відключення для побутових користувачів в суботу не передбачені

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами, а енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Графіки погодинних відключень з 19:00 до 00:00 будуть застосовувати і в суботу, 18 травня, але тільки для промислових споживачів. Таким чином, для побутових користувачів вони не передбачені. Про це йдеться в повідомленні Укренерго.

Водночас там наголосили, що повідомляють тільки часові межі, в які діють графіки погодинних відключень, тобто можливе обмеження споживання при перевищенні регіоном визначених лімітів.

Тоді ж як інформацію, чи будуть застосовані відключення та коли саме у певному регіоні, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Обсяг обмежень розподілений рівномірно між всіма регіонами. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується.

Нагадаємо, в результаті російських атак Україна втратила 8 ГВт генеруючих потужностей. Теплова генерація майже знищена, постраждали і гідроелектростанції. Крім того, на літній ремонт ідуть АЕС. Через це в Україні почали обмежувати подачу електроенергії спершу для бізнесу у вечірні та нічні години, а останні дні – і для населення. 

Відключення відбуваються як за графіками, так і терміново.

Джерело