Від гормонів до серця: про які проблеми говорить форма сідниць

Чи знаєте ви, що ваші сідниці можуть сказати про вас більше, ніж ви самі про себе?

Експерти поділилися, на які проблеми зі здоров'ям може вказати найбільш пікантна частина жіночого тіла, інформує Ukr.Media.

Квадратні сідниці

Фахівці упевнені, що квадратна форма сідниць найчастіше говорить про те, що жир розподілений у верхній частині сідничного м'яза, ближче до талії. За такої особливості боки жінки також виглядають об'ємнішими. Дівчата з такою формою нерідко страждають через проблеми із серцево-судинною системою, і тут є зв'язок. Жир розподілений у нашому організмі не випадково, місця найбільшого його скупчення практично завжди говорять про те, в якому стані обмінні та інші важливі системи.

Сідниці у формі серця

А-подібна форма сідниць вказує на скупчення жиру в нижній частині зони, а також в області стегон і трохи нижче кісток тазу. До речі, саме така форма найбільше приваблює чоловіків, проте повернемося до того, які проблеми можуть супроводжувати володарку апетитної форми. Нерідко «серце» натякає на нестачу естрогену в організмі жінки. Крім іншого, у жінок з такими сідницями можуть розвиватися і вже згадані нами проблеми з серцево-судинною системою. Фахівці радять не ігнорувати щорічні скринінги та переглянути свій раціон.

Круглі сідниці

Багато фахівців вважають цю форму однією з правильних, володарки круглих сідниць рідше за інших скаржаться на здоров'я. І все-таки така форма має на увазі скупчення жиру у верхній частині сідниць, правда, позбутися його досить просто. А ось перемогти розтяжки, які можуть з'явитися через різкі стрибки ваги, набагато складніше. Експерти радять не чекати, поки шкіра почне псуватись і вже зараз ввести в раціон продукти із вмістом Омега-3. Крім того, що шкіра буде в тонусі, вона довше залишиться еластичною, а це захистить від додаткових дефектів, навіть за умови, що ваша вага нестабільна.

Плоскі сідниці

Найчастіше плоскі сідниці говорять про недостатню активність, проте не варто виключати ранній птоз. Якщо фізичні вправи не дають особливого результату, спеціалісти рекомендують звернутися до терапевта, який направить на обстеження та розповість, яких вузьких фахівців варто відвідати. Цілком імовірно, йдеться про гормональний дисбаланс.

Джерело