Від цих продуктів варто відмовитися після настання 40-річчя

Після 40-річчя деякі продукти не варто вживати.

Чим старшими ми стаємо, тим більше уваги варто приділяти своєму раціону: щоб залишатися більш енергійними і активними, зберігати швидкий метаболізм і менше хворіти, у першу чергу варто переглянути свої харчові звички. Ми зібрали список з п'яти найнебезпечніших продуктів, які після досягнення 40-річчя краще викреслити зі свого раціону назавжди, інформує Ukr.Media.

М'ясо і птиця на грилі

Ще один різновид м'яса, від якого людям варто відмовитися — страви, що приготовані на грилі. Чим вищою є температура, за якої готується м'ясо або птиця, тим вищим є рівень небезпечних хімічних речовин у білку, які можуть викликати рак підшлункової залози і рак кишківника. Ці види раку найчастіше розвиваються у людей зрілого віку, а тому їм особливо важливо вчасно перейти на більш здорову дієту.

Десерти з замінниками цукру

Їсти менше цукру — дуже гарна ідея! Але лише не у тому разі, якщо ви замінюєте солодкі продукти на відповідні десерти та напої, що містять штучні підсолоджувачі. Ці продукти — справжня інсулінова бомба, яка може не лише нашкодити вашому обміну речовин, але й вплинути на рівень резистентності до інсуліну і у підсумку підвищити ризик розвитку діабету другого типу.

Мигдальне або соєве молоко

Відмова від молочних продуктів — дуже погана ідея для жінок, які перетнули 40-річний рубіж. Річ у тім, що з віком ми втрачаємо кальцій, а з настанням менопаузи цей процес стає дедалі швидшим. Вашому організму необхідний кальцій, щоб підтримувати кістки сильними, а також попереджати розвиток остеопорозу. У жодному разі не відмовляйтеся від молока і молочних продуктів, а також за необхідності приймайте додатково вітамін D.

Звісно, робити це потрібно лише після узгодження усіх питань зі своїм лікарем.

Гострий соус

Гострі соуси категорично не підходять для жінок, які проходять через менопаузу. Найчастіше такі соуси збагачені натрієм, який є дуже небезпечним для здоров'я кісток. Крім того, він може спровокувати розвиток гіпертонії. Якщо ви звикли до гостренького, додавайте у їжу перець чилі: речовина капсаїцин, що міститься у ньому, допоможе знизити тиск, а ще — помітно пришвидшить ваш метаболізм.

Макаронні вироби

І взагалі будь-які продукти, у яких багато рафінованих вуглеводів. Випічка з білого борошна, макарони (ті, що не з твердих сортів пшениці), білий рис — усе це продукти з високим глікемічним індексом, які швидко піднімають рівень цукру у крові і підвищують ризик розвитку діабету.

Джерело