Вчіться відпускати тих, з ким ви надто різні

Немає поганих і добрих, є свої та чужі!

Не бійтеся відпускати людей, адже ваше від вас нікуди не піде, а чуже, яким би привабливим воно не було, назавжди залишиться чужим, інформує Ukr.Media.

Відносини повинні приносити радість.

Друзі, приятелі, навіть кохані, навіть ті, хто став на якийсь час близьким, але так і залишився неможливим далеким, повинні бути відпущені.

Не мучте ні себе, ні іншу людину за те, що ваші погляди на цей світ зовсім не збігаються.

Не звинувачуйте за інакодумство, не намагайтеся щосили переробити, нав'язати свої підвалини.

Не звинувачуйте іншу людину в поверховості, надмірній складності або простоті.

Не змішуйте із брудом того, хто не виправдав ваших власних очікувань — ніхто не повинен їм відповідати.

Так, протилежності часто притягуються, але, зазвичай, лише на короткий термін, щоб дати якийсь досвід один одному, чогось навчити, на щось розплющити очі. Але якщо ви бачите, що стосунки приносять моральний дискомфорт, вмійте прощатися вчасно. Тому що чим далі вас затягуватиме в людину, з якою ви як із різних планет, і немовби розмовляєте різними мовами, тим тільки гірше. Зі взаємних претензій потім не вибратися.

А життя, воно коротке, не витрачайте його на не своїх людей — вони все одно вас ніколи не зрозуміють, а ви їх, і в результаті ви тільки мучите один одного. Будьте з тими, хто дивиться на це життя так само, як і ви, не вважайте поганим лише тому, що хтось так вважає.

Немає поганих і добрих, є свої та чужі! І як тільки зрозумієте, що поряд із вами не ваше — дякуйте і прощайтеся! Тому що будь-які стосунки повинні приносити радість і в жодному разі не бути в тягар. Шукайте собі подібне, навчіться розрізняти в шумі чужих голосів та думок тихий шепіт рідного серця, який ніколи не обдурить.

Не бійтеся відпускати людей, адже ваше від вас нікуди не піде, а чуже, яким би привабливим воно не було, назавжди залишиться чужим.

Джерело