Валерій Залужний на «Рамштайні» розповів західним партнерам про ситуацію на фронті

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний та представник Головного управління розвідки Міноборони на засіданні «Рамштайн» розповіли партнерам про ситуацію на фронті.

Як повідомляє АрміяInform, про це на брифінгу у Military Media Center сказав директор Департаменту міжнародного оборонного співробітництва Міністерства оборони України полковник Геннадій Коваленко.

Захід був присвячений підведенню підсумків 18-го засідання Контактної групи з оборони України у форматі «Рамштайн».

«Сьогоднішня зустріч була гарною платформою саме для України, щоб ми могли поінформувати наших західних партнерів про ситуацію на фронті. Доповідав Головнокомандувач ЗСУ: що відбувається на лінії зіткнення з противником», — сказав Геннадій Коваленко.

За його словами, також доповідав представник Головного управління розвідки Міноборони про загальну безпекову ситуацію, про цілі, які ставить перед собою агресор, і які плани він виношує, і яким чином Україна буде готуватись до майбутніх сценаріїв ведення бойових дій.

«Ми не тільки вислуховували наших союзників, а ще й доводили наші меседжі: яким чином ми будемо відбивати атаки, яким чином здобуватимемо перемогу», — сказав Геннадій Коваленко.

Він додав, що у сьогоднішній зустрічі у форматі «Рамштайн» взяли учать понад 50 країн.

Як повідомляла АрміяInform, на засіданні Контактної групи з питань оборони України 23 січня обговорювалася довгострокова підтримка України, в тому числі розвиток Повітряних Сил.

Крім того, партнери запевнили Україну в подальшій потужній підтримці, яка допоможе у боротьбі з російськими окупантами.

Євген Проворний

Кореспондент АрміяInform

Джерело