В управління Фонду держмайна передано 49% мережі АЗС Shell в Україні

В управління Фонду держмайна передано 49% мережі АЗС Shell в Україні

Фото: media.az (ілюстративне фото) Фонд держмайна отримав в управління 49% мережі АЗС Shell в Україні

Це санкційне майно росіянина Едуарда Худайнатова, якому належали 49% ТОВ Альянс Холдинг. Компанія керує українською мережею автозаправних станцій під брендом Shell.

В управління Фонд державного майна України перейшли 49% ТОВ Альянс Холдинг, яке керує українською мережею АЗС Shell. Про це повідомила пресслужба ФДМУ.

Зазначається, що це санкційне майно росіянина Едуарда Худайнатова, якому належали 49% ТОВ Альянс Холдинг. Компанія керує українською мережею автозаправних станцій під брендом Shell.

Також ФДМУ передано 100% частки у статутному капіталі ТОВ Нафтова компанія Альянс-Україна, що володіє нафтобазою та нерухомістю.

Фонд наразі здійснює процес очищення цих активів від арештів та заборон з метою реєстрації права власності за державою. Отримані від продажу санкційного майна кошти будуть спрямовані до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії РФ.

Нагадаємо, в управління Фонду державного майна України передали Глухівський карʼєр кварцитів, власником якого був російськи олігарх Олег Дерипаска.

Раніше повідомлялося, що Державний бюджет України отримав перші конфісковані кошти підсанкційних осіб.

Джерело