В Україні знешкодили банду, яка “полювала” на криптовалютників

В Україні знешкодили банду, яка "полювала" на криптовалютників

Фото: скриншот Учасники банди жили у різних містах

Зловмисники викрадали наближених до майбутніх жертв осіб, щоб дізнатися деталі їхнього побутового життя, наявність системи безпеки в будинках.

Національна поліція України провела спецоперацію із затримання членів банди, які влаштовували розбійні напади на криптовалютників. Про це у середу, 23 січня, повідомили у департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції.

“Серед фігурантів – жителі Харкова, Дніпра, Києва, Київської та Кіровоградської областей. Зловмисники викрадали наближених до майбутніх жертв осіб, щоб дізнатися деталі їхнього побутового життя, наявність системи безпеки в будинках”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що у поле зору злочинної організації потрапляли особи, діяльність яких пов’язана з криптовалютою. Зловмисники неодноразово проводили зустрічі для узгодження всіх деталей і планування шляхів втечі, проводили розвідку місцевості, підбирали знаряддя та екіпірування, відстежували прогноз погоди, щоб у разі опадів не залишали слідів на місцевості. У зв’язку з тим, що учасники угруповання були з різних регіонів, у визначену дату та місце вони з’їжджалися для проведення спільних нарад.

Вік затриманих від 23 до 40 років. Ще двоє фігурантів уже перебувають у СІЗО.

Раніше повідомлялося, що на Одещині викрито банду, яка напала на підприємця.

На Житомирщині викрито банду рекетирів на чолі з кримінальним авторитетом

Джерело