В Україні збільшать обсяг відключень на вечір

В Україні збільшать обсяг відключень на вечір

Фото: Getty Images В Запорізькій області є відключення з технічних причин

Станом на ранок без енергоживлення залишаються 466 населених пунктів у п’яти областях через обстріли і технічні проблеми.

Укренерго збільшило обсяги обмежень електропостачання для побутових споживачів увечері у вівторок, 26 червня. Про це повідомила пресслужба компанії.

“Заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 17:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим”, – йдеться у повідомленні.

Енергетики нагадали, що головна причина проблем зі світлом – вісім масованих атак російських агресорів на енергосистему України.

Станом на ранок без енергоживлення залишаються 466 населених пунктів. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській і Херсонській областях. А з технічних причин є відключення в Запорізькій області.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 25026 МВтгод, з максимальною потужністю в окремі години до 1 200 МВт.

Експорт не відбувається і не передбачається.

Нагадаємо, майбутній липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

Джерело