В Україні запустили міжвідомчу платформу для представників сектору безпеки та оборони

В Раді національної безпеки і оборони України представникам сектору безпеки і оборони України та міжнародним партнерам презентували міжвідомчу освітню платформу з 12 сертифікатних програм.

Про це інформує РНБО України.

Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Демедюк висловив сподівання, що освітня міжвідомча платформа стане лідером у науковій та практичній площині щодо діяльності спецслужб і всього сектору безпеки та оборони.

Її програми є гнучкими та можуть враховувати індивідуальні потреби підрозділів сектору безпеки та оборони.

Завдяки міжвідомчій освітній платформі фахівці сектору безпеки і оборони зможуть пройти короткострокові навчання в Академії СБУ за напрямами боротьби з тероризмом, оперативно-розшукової діяльності, захисту об’єктів критичної інфраструктури, оперативної психології, охорони держтаємниці, переговорної діяльності у кризових ситуаціях, протидії злочинам із використанням віртуальних активів тощо.

«Тематика освітніх програм міжвідомчої освітньої платформи зумовлена не лише двома роками широкомасштабної воєнної агресії, але насамперед потребами і запитами наших Сил безпеки та оборони. За два роки Академія СБУ вже провела десятки тренінгів для НАБУ, ДБР, МЗС, Генштабу ЗСУ, Міноборони. І це демонструє запит на наші освітні послуги»,зазначив ректор Академії Андрій Черняк.

Як повідомляла АрміяInform, Секретар РНБО України Олександр Литвиненко на зустрічі з представниками провідної оборонної компанії США Lockheed Martin обговорили можливості співпраці між підприємствами оборонно-промислового комплексу України та США.

Джерело