В Україні відкрився ще один центр рекрутингу для ЗСУ

У Полтаві відкрився центр рекрутингу ЗСУ.

Про це повідомляє Міністерство оборони України.

«Наразі у центрі вже доступні сотні вакансій у військових частинах ОК «Схід», Національної гвардії України, ТРО. Серед них: оператори БПЛА, водії, спеціалісти з ремонту техніки, медики. Всі вони доступні як для чоловіків, так і жінок. Мінімальне грошове забезпечення на посаді становить 20 тисяч гривень. Також виплачується додаткова винагорода залежно від місця проходження служби», — розповів уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

Центр відкрився з ініціативи Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ за підтримки Полтавської обласної військової адміністрації.

«Спеціально розроблений алгоритм рекрутингу дозволяє максимально спростити процес підбору посади, а також військової частини кандидатом на військову службу за контрактом. Цей механізм розроблено спільно Генеральним штабом та Міноборони для застосування у рекрутингових центрах та під час пошуку місця служби через онлайн-платформи», — пояснив Головний спеціаліст відділу розвитку рекрутингу Головного управління персоналу Генштабу ЗС України полковник Олексій Панов.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін додав, що кожен, хто прийде, буде оформлений саме в ту бригаду і на ту посаду по фаху, яку він забажає.

У Міноборони додали, що кожен охочий може отримати фахову консультацію, заповнити анкету та, за бажання, рекрутуватися до Збройних Сил за адресою: вулиця Соборна 45А. Цивільні спеціалісти забезпечать якісний прийом та консультацію з усіх питань.

Отримати повну інформацію з питань, які цікавлять, також можна за номером телефону +380 (66) 342-77-28.

Джерело