В ОП заявили про “знакову зустріч” у США

В ОП заявили про "знакову зустріч" у США

Фото: Андрій Єрмак / Telegram Українська делегація зустрілася зі спікером Палати представників Конгресу США

Андрій Єрмак запевнив Майка Джонсона, що Україна далі буде продовжувати іти шляхом реформ.

Українська делегація зустрілася зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram в середу, 6 грудня.

“Знакова зустріч зі спікером Палати представників США Майком Джонсоном. Запевнив, що Україна продовжить іти шляхом реформ. Подякував за підтримку Конгресу – вона життєво важлива для України, і ми високо цінуємо її”, – написав керівник ОП.

Єрмак висловив сподівання, що вкрай важливі для захисту України будуть ухвалені.

“Ми продовжуємо боротьбу за свободу і цінності, що об’єднують нас”, – додав він.

Також на зустрічі з Майком Джонсоном були присутні міністр оборони Рустем Умєров, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук і посол України в США Оксана Маркарова.

Як відомо, позиція Джонсона важлива у прийнятті рішення Конгресу США щодо виділення військової допомоги Україні. Напередодні він погрожував відмовитись від підтримки цього рішення, якщо Білий дім не погодиться посилити безпеку кордонів.

Також напередодні в Сенат США внесли бюджетний запит на $111 млрд. Законопроєкт передбачає надання 15,1 млрд доларів на підтримку України таких сферах, як “військова підготовка, обмін розвідданими” та “посилення присутності в зоні відповідальності Європейського командування”.

Джерело