В ДПСУ не виключають наступу РФ на Сумщину

В ДПСУ не виключають наступу РФ на Сумщину

Фото: Минобороны РФ Росія може спробувати наступати на півночі

Сили оборони готові до будь-яких ситуацій. Оборонні можливості України тільки посилюються.

Російські загарбники не можуть досягти стратегічних цілей на Харківському напрямку проте можуть спробувати наступати у Сумській області. Про це у середу, 22 травня, в ефірі телемарафону розповів представник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

За його словами, Росія намагається розширити лінію фронту, щоб розтягнути українські війська. 

“Не можна недооцінювати ворога. Так, окупанти не можуть досягти стратегічних цілей на Харківському напрямку. Однак ці дії змушують українські війська розтягувати свої сили, адже розширюються зони, в яких ведуться потужні бойові дії”, – сказав він. 

Демченко припустив, що за умови розпорошення українських військ росіяни спробують наступати і на Сумську область. При цьому, як вважає він, зараз в окупантів немає сили, щоб дійти до обласного центру.

“Будь-які дії, які ворог спробує здійснити навіть попри відсутність достатньої кількості своїх сил, техніки, змушуватимуть Україну відтягувати туди необхідні сили і засоби, а не використовувати їх, наприклад, на лінії фронту, де ведуться більш активні бойові дії. Тому, підступність ворога ми добре розуміємо”, – заявив Демченко.

За його словами, Сили оборони готові до будь-яких ситуацій на цьому напрямку.

“Прикордонники тримають свою смугу оборони і зможуть протидіяти ворогу, якщо він спробує просунутися в Сумській області”, – підкреслив він. 

При цьому, як заявив Демченко, росіяни постійно обстрілюють і Сумську, і Чернігівську області з артилерії і танків.

Нагадаємо, Сумщина залишилася без електропостачання через нічну атаку російських загарбників.

Як повідомлялося, ворожі “шахеди” атакували енергооб’єкти Конотопа та Шостки в Сумській області.

Джерело