В Авдіївці авіація РФ вдарила по своїм – Атеш

В Авдіївці авіація РФ вдарила по своїм - Атеш

Фото: ТАСС (иллюстрация) Російська авіація в районі Авдіївки завдала удару по своїх позиціях

Рух спротиву Атеш розповів, що українські диверсійні групи почали працювати по окупантах в Авдіївці.

Російська авіація вдарила по позиціях власних збройних сил у районі Авдіївки Донецької області під час боїв за місто. Про це у неділю, 18 лютого, йдеться у Telegram партизанського руху Атеш.

Вказується, що під удар потрапили підрозділи артилерії 239 танкового полку РФ.

  “Агент Атеш з числа військовослужбовців ЗС РФ розповів нам про випадок дружнього вогню в районі Авдіївки. Під час чергового вильоту, ворожа авіація помилково завдала удару по своїм позиціям”, – йдеться у повідомленні Атеш.

Крім того, представники підпілля зазначили, що “по окупантах в Авдіївці працюють українські диверсійні групи”.

“Жодного святкового настрою щодо взяття міста немає. Українські ДРГ не дають жодного спокою окупантам, малими групами у формі противника проводять диверсії на позиціях рашистів і завдають їм значних втрат. За останні пару годин провели кілька таких рейдів і знищили до десяти осіб особового складу. Їхня так звана “перемога” не така вже й солодка, як вони очікували”, – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, у ніч на 17 лютого стало відомо, що підрозділи ЗСУ покинули Авдіївку. Це сталося після кількох місяців безперервних штурмів російських агресорів, які втратили у боях за місто десятки тисяч військових і соні одиниць техніки.

Джерело