Уряд підвищив зарплати особам, які працюють в умовах інтенсивних обстрілів

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанов від 25 квітня 2023 року № 391 та від 25 серпня 2023 року № 928, спрямовані на підвищення зарплат тим, хто працює в умовах інтенсивних обстрілів на території активних бойових дій.

Про це йдеться на Урядовому порталі.

Ці зміни спрямовані на підвищення зарплат тим, хто працює в умовах інтенсивних обстрілів на території активних бойових дій. Це стосується також і державних службовців.

Суть нововведень є такою:

1. Для працівників передбачити можливість збільшити удвічі розмір надбавки за роботу під час інтенсивних обстрілів на територіях, на яких ведуться активні бойові дії, в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувались обстріли.

Перелік робіт, за які виплачується така надбавка, визначатиметься начальником обласної військової адміністрації.

2. Для держслужбовців, які працюють в особливих умовах на територіях активних бойових дій під час інтенсивних обстрілів, посадові оклади визначати з урахуванням коефіцієнта 3 в розрахунку на місяць пропорційно робочим дням, коли відбувались обстріли.

При цьому перелік працівників буде погоджуватись із відповідною обласною військовою адміністрацією.

Проект постанови розроблено Мінреінтеграції на виконання доручення Прем’єр-міністра України спільно з Мінфіном та Мінекономіки.

Джерело