Українські веслувальниці виграли «золото» та «бронзу» на етапі Кубка світу

Українські веслувальниці виграли «золото» та «бронзу» на етапі Кубка світу

17.05.2026 14:47 джерело У німецькому місті Бранденбург проходить другий у сезоні етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.

Як повідомляє пресслужба НОК, українки Людмила Лузан та Іванна Дяченко здобули золоту та бронзову нагороди у своїх дисциплінах, передає джерело.

Лузан стала переможницею у каное-одиночці на олімпійській дистанції 200 метрів. Українка фінішувала з результатом 47,70 секунди і випередила найближчу суперницю, представницю Канади Софію Дженсен, на 0,75.

Дяченко виборола «бронзу» у байдарці-одиночці на 200-метрівці. Українка показала час 43,21 секунди, поступившись переможниці заїзду – представниці Китаю Інь Менді 0,24 секунди.

Джерело