Українські санкарі готові до старту у новому змагальному сезоні

Українські санкарі готові до старту у новому змагальному сезоні

02.01.2024 13:42 джерело Національна збірна команда України із санного спорту (основний склад та юніори) вирушила зі Львова в довготривале закордонне відрядження для участі в низці офіційних міжнародних змагань та навчально-тренувальних зборів.

Упродовж січня-лютого поточного 2024 року у Німеччині, Австрії, Швейцарії, Латвії відбудеться кілька етапів розіграшу Кубка світу, а також головні старти сезону – чемпіонат Європи (Австрія) та чемпіонат світу (Німеччина), передає джерело.

Юніорський склад команди готується до виступів на першості Європи (Німеччина) та чемпіонаті світу (Норвегія), а також у кількох етапах юніорського Кубках світу.

У складі команди під орудою досвідчених тренерів-львів’ян Тараса Гарцули, Володимира Вахрушева та Олега Жеребецького змагатимуться досвідчені українські санкарі, учасники зимових Олімпійських Ігор, які представляють Львівську і Тернопільську області. Це майстри спорту міжнародного класу Олена Стецків (одномісні, двомісні сани), Юліанна Туницька, Андрій Мандзій, Антон Дукач (одномісні сани), а також Ігор Гой (двомісні сани).

Джерело