Українські каноїстки виграли «золото» етапу Кубка світу в Угорщині
09.05.2026 14:17 джерело Людмила Лузан та Анастасія Рибачок стали переможницями етапу Кубка світу з веслування на байдарках і каное в угорському місті Сегед.
Про це повідомляє пресслужба Федерації каное України, передає джерело.
Українському екіпажу каное-двійки не було рівних на олімпійській дистанції 500 метрів.
Час переможниць – 1 хвилина 55,99 секунди. Другими були китаянки Менджа Сан та Янань Ма (Китай) (+0,09 секунди), третіми – угорки Агнес Анна Кішш та Наджі Бьянка (+1.11).







Залиште відповідь