Українські кадети виступлять на командному Кубку Європи з дзюдо у Польщі
11.05.2026 17:19 джерело У Бєльско-Бяла (Польща) 16 травня розпочнеться черговий у сезоні міжнародний турнір із дзюдо серед кадетів – Bielsko Biala Millennium Team Cadet European Cup 2026.
Як інформує офіційний сайт Міжнародної федерації дзюдо (IJF), на командні змагання вже заявилися понад 750 спортсменів із 36-ти країн, передає джерело.
Україну представлятимуть 50 дзюдоїстів – 26 чоловіків та 24 дівчат.
Польський турнір завершиться 17 травня.







Залиште відповідь