Українська делегація розповіла оргкомітету Олімпіади про удар РФ по спортколеджі у Дніпрі

Українська делегація розповіла оргкомітету Олімпіади про удар РФ по спортколеджі у Дніпрі

Ексклюзив 04.04.2024 00:42 джерело Делегація Міністерства молоді та спорту України зустрілась у Парижі з керівництвом оргкомітету Олімпійських ігор та показала їм наслідки влучання російської ракети по спортивному коледжу в Дніпрі.

Про це кореспонденту джерелоу розповіла член делегації Олена Говорова, заступниця голови КМДА та радниця Офісу Президента.

Участь у зустрічі взяли голова організаційного комітету Олімпіади Ігор Тоні Естанге та виконавчий директор оргкомітету Етьєн Тобуа.

«Ми особливо наголосили, в яких умовах доводиться тренуватися, і якими зусиллями виборюють олімпійські ліцензії наші спортсмени. Ми показали, як виглядає зараз спортивний коледж у Дніпрі, який постраждав від російського удару якраз напередодні зустрічі», – розповіла Говорова.

За її словами, організатори Олімпіади запевнили, що на команду з України дуже чекають у Парижі, і Франція буде «особливо підтримувати українську збірну».

Також українська делегація повідомила, що надіслала в Міжнародний олімпійський комітет листи із доказами порушення спортсменами з РФ та Білорусі встановлених МОК критеріїв для індивідуальних нейтральних атлетів.

Джерело