Україна та Франція обговорили потреби жінок на фронті та взаємодію на гуманітарному напрямку

Заступник Міністра оборони України Наталія Калмикова разом з представниками французької публічної агенції Expertise France Аріан Філіс та Елізабет Рів’єр обговорили потреби жінок на фронті, реалізацію Політики людського капіталу у Силах оборони та допомогу французької сторони щодо актуальних питань гуманітарного напрямку.

Про це інформує Міністерство оборони України.

У зустрічі також взяли участь заступник Аташе з питань оборони Посольства Франції в Україні полковник Едуар Руше та координаторка програми mAIDan Україна пані Софія Олійник.

«Нинішні зусилля України у гуманітарній сфері мають подвійну важливість. По перше, це про гідність тих, хто захищає країну. По-друге — це про відбудову України у майбутньому. Франція готова підтримувати Україну у цих починаннях», — заявив полковник Едуар Руше.

Водночас Наталія Калмикова повідомила, що Міністерство оборони вперше на державному рівні затвердило Політику щодо людського капіталу в Силах оборони.

Документ, зокрема, передбачає створення передумов для кар’єрного зростання та розвитку військовослужбовців, а також систему фізичного та психологічного відновлення поранених.

Також заступниця міністра оборони України розповіла про пілотний проєкт з реабілітації військовослужбовців, який реалізується спільно з НАТО і в рамках якого вже створюються пʼять нових реабілітаційних центрів.

Окрім цього, під час зустрічі обговорили питання діджиталізації соціальних послуг для діючих військовослужбовців та ветеранів, а також збільшення кількості жінок на бойових та керівних посадах.

«Я дуже вдячна за співпрацю і сподіваюся, що ця робота дозволить нам спільно створити найкращі умови для тих, хто боронить демократію», — підсумувала Наталія Калмикова.

Як повідомляла АрміяInform, військові експерти США провели навчання для офіцерів ЗСУ.

Джерело