У Силах оборони розповіли про серйозний вогневий вплив ворога на півдні попри меншу кількість штурмів

На Південному напрямку протягом останніх 2-3 діб зменшилась інтенсивність бойових дій, зокрема саме кількість спроб ворожих штурмів.

Про це в ефірі «Суспільного» розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Але сказати, що при цьому полегшала ситуація, я не можу. Попри меншу кількість штурмів, вогневий вплив досить серйозний і достатньо складно утримувати позиції», — сказав Дмитро Плетенчук.

Він повідомив, що протягом доби було ворог 5 разів пробував штурмувати Кринки на Херсонщині.

«Фактично населеного пункту вже нема, як нема і споруд, за які там можна чіплятися, і ворог застосовує різні систем озброєння: штурмова і тактична авіація, артилерія тощо», — додав речник.

Дмитро Плетенчук також розповів, що на Оріхівському напрямку було 6 спроб штурму.

«Якщо порівнювати з початком тижня, коли було близько двох десятків спроб, то інтенсивність зменшилася, але це не означає, що ворог не готує нових штурмів», — підкреслив він.

Як повідомляла АрміяInform, Дмитро Плетенчук раніше пояснив, що російські диверсійно-розвідувальні теоретично можуть пересуватися територією Каховського водосховища, яке обміліло після підриву окупантами дамби, але такі дії не мають жодного сенсу.

Джерело