У Силах оборони розповіли, як окупанти намагаються прорватися в Роботине на мотоциклах

Населений пункт Роботине у Запорізькій області перебуває під контролем Сил оборони України. Ворог може закріпитися там лише у статусі «двохсотих».

Про це в ефірі Армія TV розповів начальник служби зв’язків з громадськістю 118 окремої механізованої бригади старший лейтенант Дмитро Пелих.

«Хочу наголосити на тому, що Роботине досі перебуває під контролем Сил оборони України. Інформація у соцмережах (про нібито захоплення росіянами. — Ред.) не відповідає дійсності. Це той випадок, коли в окупантів немає реальних перемог, вони намагаються створити їх штучно для свого споживача», — сказав Дмитро Пелих.

За його словами, станом на сьогодні в самому Роботиному є позиції, які утримують підрозділи Сил оборони.

«Окупанти мають можливість заходити на околиці Роботиного. Вони заїжджають на кросових мотоциклах. І оскільки зараз піднялася «зеленка», то є кілька ДРГ-груп, які заходять. Але у нас є всі засоби бачити їх пересування в онлайн-режимі і ми реагуємо всіма наявними вогневими засобами: артилерією, мінометами, дронами тощо», — додав речник.

Дмитро Пелих підкреслив, що рашисти закріплюються на околиці села лише в одному випадку — у статусі «двохсотих».

Він також розповів, що окупанти практично не використовують бронетехніку на цьому напрямку. «Масштабних колон немає, раз на два-три дні може проскочити одна БМП, але вона не доїжджає навіть до їхніх позицій. Всі сектори проглядаються нами 24/7», — зазначив він.

Джерело