У Румунії за участі країн НАТО пройдуть військові навчання «Морський щит 24»

8 квітня у Румунії розпочнуться навчання Північноатлантичного союзу (НАТО) «Морський щит 24». Військові країн Альянсу і країн-партнерів відпрацюють боротьбу з незаконною діяльністю у морській та річковій місцевостях.

Про це повідомляє Міноборони Румунії.

«Військово-морські сили Румунії організовують з 8 по 21 квітня багатонаціональні навчання “Морський щит 24”, у яких візьмуть участь 12 держав-союзників і партнерів, таких як Болгарія, Франція, Грузія, Греція, Італія, Велика Британія, Молдова, Нідерланди, Польща, Португалія, Туреччина та Сполучені Штати Америки. Також братимуть участь інші категорії військ румунської армії, а також структури системи національної оборони», — йдеться в повідомленні.

У навчаннях візьмуть участь понад 2200 військовослужбовців з 10 країн-членів Альянсу і 135 технічних засобів (27 морських і річкових суден, 17 літальних апаратів і 91 транспортний засіб і катер), що будуть тренуватися у Чорному морі, в прибережній зоні, на річці та в дельті Дунаю для виконання завдань по боротьбі з незаконною діяльністю.

Також будуть відпрацьовуватися навички морських та річкових операцій, морський і річковий контроль, пошук та порятунок на морі, допомога судну, що зазнає аварії, а також забезпечення безпеки критичної інфраструктури.

Вперше такі навчання відбулися у 2015 році.

Як повідомляла АрміяInform, у Повітряних Силах розповіли про навчання українських пілотів на F-16.

Джерело